lihtsalt 11.02.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere.mul selline küsimus oleme enne teie juures arstil käinud ja oli soov saada last ja paarikuu ravimisest ka saime.kuna on soov ka teine saada sii pole naine jälle veel jäänud.sünnitusest möödas 9 kuud.kas nüüd pean uuesti need uurigud läbi tegema.naisel kõik korras .ja neid tablette mida võtsin on otsas ja ei mäleta ka millised need olid.kas äkki on mingeid vitamiine juurde vaja osta.me väga vajaksime nõu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pimesi ravi tõesti teha ei soovita. Mina soovitaks esmalt ikka umbes pool aastat rahulikult seksiga tegeleda ja kui siis ei õnnestu, saate teha analüüsid ja otsustada lisaravi vajaduse üle.
Edu soovides
Margus Punab