libiido vähendamine 13.02.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millised on võimalused libiido oluliseks vähenadmiseks / seksuaalinstinkti pärssimiseks? On selle jaoks mingeid ravimeid?

Soov leida armastatu / partner kipub rikkuma suhteid naissoost tuttavatega, segab igapäevaelu, langetab pidevalt enesehinnangut ja tekitab lootusetuse tunnet.

26-a mees.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võimalused on olemas. Pöörduge seksoloogi vastuvõtule. Hormoonravi on vaid üheks ja tegelikult harva vajaminevaks lahendusteeks.
Edu soovides
Margus Punab