Kas minu suguelu lähebki nüüd tasuliseks 06.11.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 35 aastane mees.Probleem on selles et viimasel ajal ei lähe mul enam nii kõvaks kui vaja.see tekitab kogu aeg probleeme.Vahest on nii et oled erutunud ja kui vahekorrani jõuan hakkab ta ära langema.Tihti peale aga nii et ma ei tunne mitte mingit erutust,kuigi oleks ju põhjus ja ise ka väga tahaks.Mida rohkem ma sellele mõtlen seda vähem ,mul välja tuleb.Ma suitsetasin pikka aega,nüüd olen pool aastat juba mitte teinud aga muutunud pole midagi.Pere elu kannatab ka nüüd kõvasti selle all.Mis ma peaks tegema,arsti juurde minek vist on nagunii ees,kuigi ma kardan kas ka see mind aitab.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsiooniprobleeme võib esineda igas vanuses meestel. Tüüpiline on ka teie poolt kirjeldatav ebaõnnestumistest tingitud järjest süvenev ebakindlus.

Samas võin kindlalt öelda, et mida noorem on mees, seda parem on ravi tulemuslikkus. Soovitan tulla/minna meestearsti vastuvõtule, kus on võimalik teha vajalikud uuringud ja koheselt välja kirjutada ka seksuaalelu kindlust tõstvad ravimid.

Edu soovides

Margus Punab