Mis see on? 22.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!Küsimus selline,olen 28a. noormees,kui jalad saavad natuke külmetada siis urineerimine on valulik-selline ebamugav valu mis kandub jalgadesse.Tahaksin teada kas tegu on mingi haigusega ja mis sel puhul ette võtta?Selline valu kestab 1,2-päeva.Ette tänades,murelik noormees.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist algfaasis kroonilise eesnäärme põletikuga. Külmetamise järel organismi kaitsevõime langeb ja põletik ägeneb lühikeseks ajaperioodiks. soovitan uuringutele tulla. Vajalike uuringute kohta leiate infot portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele
Edu soovides
Margus Punab