erektsoonihäire ravim 13.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 19 a noormees. Mul on probleeme piisava erektsiooni saamise või selle säilitamisega vahekorraks. Eelmängu ajal lähme partneriga korralikult "pöördesse" ja soov on suur, kuid peenis jääb lõdvaks. või kui ka tekib erektsioon, kaob see kondoomi peale panemisel. Lugesin küsimusi/vastuseid, mul on samuti peenise pea serva peal väiksed punnid, kas need võivad kuidagipidi probleemiga seotud olla? Vahel on hommikl ärgates lihtsalt niisama päris korralik ja pikaajaline erektsioon mis vahekorra ajal just puudu jääb. Lugesin saidilt erektsioon.ee erektsiooniravimite kohta, seal oli juttu mingisugusest "peenise sisesest geelist", mis pidavat vereringet parandama ja seega pikaajalise kõvastumise tekitama. kas see on vaid retseptiravim? täna panin Gonsori 3 androloogiakeskuses vastuvõtuaja kinni, kuid see on alles üle kuu aja pärast, ma ei tahaks nii kaua oodata, juhul kui seda retseptita ei saa. Või oskate alternatiive soovitada?

Lugupidamisega, vastust oodates

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Alternatiivid on alati olemas. Ka meestekliinikus on võimalik mõne päevaga vastuvõtule pääseda. Hommikused erektsioonid viitavad, et füüsilist häda ei ole. Tegemist on tüüpiliste seksuaaldebüüdi raskustega. Usun, et teie probleemi kõrvaldaks lühiajaline tablettravikuur. Kusiti siseseid geele pole sellesi probleemiga mõtet taga ajada.
Kui siin lugenud olete, siis peaksite teadma, et need punnid on täiesti loomulikud ja olemas kõigil meestel.
Edu soovides
Margus Punab