info 13.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Kas teie vastuvõtule tulekuks on vaja eelnevalt perearsti käest saatekiri võtta? Kui palju maksab visiiditasu ja PCR-meetodil tehtavad uuringud?
Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearsti jurde tulekuks saatekirja vaja ei ole.
PCR analüüsid maksavad kindlustatule 100 EEK üks parameeter. Tasulise vastuvõtu visiiditasu sõltub valitud kliinikust (Tallinn kallim kui Tartu), haigekassapärasel vastuvõtul on visiiditasu ikka 50 EEK.
Edu soovides
Margus punab