Alkohol ja sex 11.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! minul on selline mure et ma käin nimelt nädalalõpul korra clubis ja ma joon korralikult! olen ise 19 aastane! Vahel nädalasees joon nats õlut aga mitte palju, kusagil 4 pudelit tuleb kokku 5 päeva. Minu tydruk on väga mures ja talle ei meeldi et ma joon kuna ta yttleb et ta on märganud seda et kui ma oln joonud ja kui ma ka ei ole on mu sperma läinud rohkem selliseks paksemaks, et kui ma ei joonud nii palju ki nyyd siis se oli palju vesisem ja lendas palju paremini! olen seda muidugi ise ka märganud. Tahaksin teada kui palju vaikutab alkohol seksuaalelu, ja kas sellel võib olla mingeid tagajärgi? paljo on ylttse normaale nädalas juua?
Ja minul on on veel selline mure nimelt et minul on kubeme juures siis yleva lparemalpool paise, miilest see on kyll tulnud?? olen väga tänulik kui vastatte!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Paise kohta ilma muutust nägemata suurt midagi arvata ei saa. Inimese alkoholitaluvus on väga individuaalne. Siiski tundub, et teie nädala koormus on selgelt liiga suur. Normaalseks nädalakoormuseks võiks olla 3-5 drinki (1 drink vastab 40 ml 40 kraadisele alkoholile või pudeleile õllele). Ka seksuaalsuse langus võib olla seotud alkoholi liigtarvitamisega.
Edu
Margus Punab