Dermovate 30.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Näidistused: Nõrgemate glükortikosteroididele mittealluvate raskete põletikulise nahahaiguste ja psoriaasi lühiajaline ravi.

Vastunäidistused: Samuti ei tohi kasutada genitaal- või pärakupiirkonnas...

Küsimus järgmine. Et mis moodi see salv peax aitama kaasa eesnaha venitusele?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui te oma arsti usaldada ei saa või ei suuda, tuleb valida teine arst.
Edu soovides
Margus Punab