Erektsioonihäire psühholoogilise probleemi tõttu 28.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu noormehel on erektsioonihäired, mis on tema sõnul põhjustatud psühholoogilistest probleemist. Ta ei ole nõus mind sellesse probleemi pühendama, kuid ma tahaks teda kuidagi aidata. Kui ma vahekorra ajal üliaktiivne oleks, kas ta saaks siis kergemini oma probleemist jagu? Või mis on üldse minu võimuses?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aitab aeg ja rahulik meel. Paljud mehed vajavad aega nii kehaliseks kui ka psühholoogiseks kohanemiseks partneriga. Kiiremini saab probleemist üle mõne erektsioonihäire pilliga.
Edu soovides
Margus Punab