Sperma maitse 24.07.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millest võib olla tingitud sperma maitse muutus?
Asi on selles, et varem oli mu poisi sperma soolaka maitsega, kuid viimasel ajal on maitse muutunud magusaks, mis ei ole eriti meeldiv. Ta on 18.a, ei suitseta, alkoholi tarbib mõõdukalt ja teeb sporti. Millega võib tegemist olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjus pole ma just parim sperma maitseküsimuste ekspert. Kindlasti võib sperma maitse muutuda seoses toitumisharjumuste muutmisega. Suurema tõenäosusega tuleks teid siiski kontrollida sugutrakti põletike suhtes.
Edu soovides
Margus Punab