Orgasm 11.07.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Minu mehele olen ma esimene naine, kellega ta vahekorras olnud on. Ise on ta 22 aastane ja siiamaani ennast ise rahuldanud. Oleme nüüd suguelu elanud peaaegu aasta ja probleem selline, et mees ei saa mitte kunagi vagiinas olles orgasmi. Lõpetada tuleb alati minu käe abiga. Oleme proovinud erinevaid poose ja mina tupelihaste pingutamist seksi ajal, kuid tulemus siiski tulutu.
Alguses oli tal lihtsalt väga valus ning suguühted kaua ei kestnud, sest tundis alati valu eesnahas. Sellest probleemist oleme peaaegu lahti saanud, kuid mõnikord on ikkagi valus. Siis aitab kui eesnahk vahepeal tagasi tõmmata. Muidu mõnu tunneb jne, kuid lõpuni ei jõua.
Siiski olen juba vägagi mures, et mida siis lõppude lõpuks tegema peaks ja kus kohast abi saada. Pole varem selliste probleemidega kokku puutunud ja selle tõttu palun abi. :(
Ette tänades,
Neiu19

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha valulikkus võib pärssida semmnepurske teket.
Siiski usun, et peamine on psühholoogiline probleem. Seetõttu soovitan esmalt pöörduda Seksuaaltervise kliiniku psühholoog-seksoloogi poole.
Edu soovides
Margus Punab