kestvus 20.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!probleem on selles ,et vahekorras olles saabub seemnepurse liiga kiirelt ja tänu sellel ei saa partner orgasmi,mida peaks ette võtma või milliseid ravimeid kasutama?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti ei sõltu partneri orgasm kuidagi vahekorra pikkusest. Selle küsimusega soovitaksin teil koos pöörduda seksoloogi poole.
Samas, kui soovite paremat kontrolli oma seemnepurske üle, siis siin on tõesti olemas tõhusad ravimid. Soovitan tulla meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab