nn. ümberlõikamine. 16.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

sooviks teada kui palju maksab eesnaha eemaldamine kirurgilisel teel eestis ning kus saaks lasta seda teha.olen otsustanud seda teha puht hügieenilistel põhjustel.olen lugenud sellest teemast palju ja tean ka et teie ei ole sellise asja "pooldaja",aga ikkagi.muidugi on põhjuseks ka eesnaha nn.pidev kuivamine mille tagajärjel hakkab nahk kestendama.tunneks ennast tunduvalt paremini kui eesnahka poleks:)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Üheks variandiks oleks eesnaha kroonilise põletiku väljaravimine. Muidugi saab teha ka ümberlõikust. Kuna tegemist ei ole meditsiinilise näidustusega, siis peaksite pöörduma siiski erakliinikutesse. Minu juures läheb selline operatsioon maksma 4000 EEK + narkoosi hind juhul kui seda soovite.
Edu soovides
Margus Punab