Peenise suurendamine 15.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas see on tõesti tõsi, et peenist on võimalik suurendada 3-7 cm võrra nagu räägitakse www.suur.ee ja mida Teie Dr.Margus Punab soovitate.
Seda kõike lugedes vaat et jäängi uskuma, et programm toimib.
Aga- miks te ütlesite eelnevate sarnaste küsimuste juures siin , ET OLETE SKEPTILINE?????
Ma ei saa sellest üldse aru.
www.suur.ee -s on kirjas, et programm toimib.
On see ülespuhutud reklaam, mis ei olegi tegelikult nii lilleline?
N.M.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenist on tõesti võimalik suurendada. Operatsiooniga on saadud 7 cm (tavaliselt 2-4 cm), venitusaparaadiga maksimaalselt 9 cm (minu patsientidel on maksimum seni siiski olnud 5 cm) pikemaks. Venitusprogrammi mehed pakuvad oma tulemusi. Küsitud programmi tugevuseks see, et ta ei tee kasutajale kurja ja enamikul paraneb kontroll oma peenise toimimise üle, pikkuses võib ka juurde saada, kuid vaevalt et sama palju kui aparaadi ja operatsiooniga.
Edu soovides
Margus Punab