appi, halb? 01.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

mu vasaku munandi küljes on mingi paise. see oleks nagu munandi küljes kinni, aga on täiesti valutu ja tundetu. see ei sega, aga mis see on? vahekorras olnud ei ole, kui see loeb.
olen 16-aastane.
aitäh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selline kirjeldus kahjuks meid edasi ei aita. Kõik muutused munandis tuleks kindluse mõttes siiski meestearstile ära näidata.
Edu soovides
Margus Punab