seksuaalselt üliaktiivne mees 05.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Meil on peres mureks mehe seks. üliaktiivsus. See on viinud pere- ja seksuaalelu täielikku krahhi. Mees 31. aastane, koos elatud 6 aastat, mehe poolt soovitav aktide hulk oleks u. 5 korda päevas.
Ka mehe on see viinud olukorrani, kus ta sooviks tedvustada sellise aktiivsuse põhjust ja võimaluse korral seda vähendada.
Loodame, et leiate aega süveneda küsimusse.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan pöörduda meestarsti poole. Ka seksuaalset hüperaktiivsust saab ravida/vähendada. Enne ravi oleks muidugi hea välja selgitada probleemi põhjused.
Edu soovides
Margus Punab