paistes peenis 05.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

peale suguakti peenis paistetas tugevalt üles,nii et eesnahka ei ole võimalik tagsasi tõmmata.Valus ei ole.Suguti kui õhupall.Milles probleem?Infektsioon?
-A-

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haiguse nimeks on parafimoos. Lähtepunktiks tavaliselt liiga kitsas eesnahk, mõnikord ka eesnaha põletik. Kui probleem praeguseks lahendatud ei ole, siis peaksite küll koheselt pöörduma lähimasse erakorralist meditsiiniabi andvasse kliinikusse.
Selleks, et vältida edaspidiseid probleeme seksuaalelus soovitan pärast erakorralise situatsiooni lahendamist konsulteerida meestearstiga.
Edu soovides
Margus Punab