kreem?? 20.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

mind huvitab, kuidas töötab hormoonkreem (võin nimega eksida, kasutatakse fimoosi puhul)?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kasutame tugevaid neerupealise hormoonide kreeme. Eesmärgiks on muuta nahk elastsemaks, venivamaks. Kreem töötab juhul kui ei ole naha silmaga nähtavat tihenemist ja tingimusel, et peale määrimist eesnahka korduvalt venitatakse valu/ebamugavustunde piirini.
Edu soovides
Margus Punab