Taastada 16.11.23 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

ugesin siin komentaare ja olen sama seisus,16aasta tagasi sünnutasin tütart paides ja raja ütles et kui ma veel peaksin rasestuma sean ennast nii kui last ohtu et olen diiaeedik,siis käisin tallinnas viljastusega proovisin ja arst ütles saan saan sünnutada ei ole mingi ohtu ,tahaks ka väga last viljastusega ei saand ja oleme väga kallis kahetsen kogu südamest et uskusin arsti kes mulle suhu ja silma valetas ja lôikas läbi juhedid paide arst ,olen nüüd uurind et tahan taastada paide e tegele tartu sain ühe klinniku andmed kirjutasin sinna ka enam ei tegeltada kui saab taastada see on minu elu unistus tahan väga ühe pisikest aga ei sa kusagil abi,kus saab taastada?

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
Võite küsida Ida-Tallinna keskhaigla v Lääne-Tallinna keskhaigla naistekliinikutest, kas nad saavad aidata.

Terv,
AE