Hüppeliigese pidev tugev valu ? 28.03.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Täna hommikul kerge valu , päeva jooksul ka kerge , õhtu poole süvenev . Nüüd kodus ei saa isegi jalga liigutada , valu väga tugev , peamine piirkond -hüppeliigese taga ja Achilluse ees , paar cm hüppeliigese kondist allpool põhiliselt siseküljel...!? Valu ei lase ka magada...
Sporti teinud pole , väänanud , põrutanud ka mitte , lihtsalt nö. lambist äkki...

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Ägeda valu puhul soovitan 24-72h jalale anda rahu, 3-5x päevas asetada jalale külma 10-15 minutiks, vajadusel kasutada valuvaigisteid. Täpsemalt on raske hetkel öelda, millega tegu. Kui valu nädala jooksul ei leevene, konsulteerige oma perearstiga või pöörduge füsioterapeudi poole.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut