Vererõhk 16.11.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere,mul selline küsimus et siin pikka aega oli mul vererõhk kõrge.Nüüd olen saanud selle 120/80 juurde ja enesetunne on parem.Aga pea kaib ringi ja selline nõrkus on.Kas see võib olla sellest et keha pole veel harjunud selle normaalse rõhuga voi ravimitega või milles probleem võib olla.See ravi on kestnud alles 5 päeva kuni nädal.Perearst ütles et see peaks ule minema aga kas ma siis pean niikaua ootama või saan ma midagi teha selleks et see mööduks kiiremini. Aitähh ja jään teie vastust ootama.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vererõhuravi on pikk, tegelik toime kujuneb välja ravi 2-3 nädalal. Esimestel päevadel on võimalik erinevad vaevused. Hea on leida aega igapäevaseks mõõduka koormusega liikumiseks, 35-45 min.
Koostöö oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi