skolioos 15.05.02 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Lp dr Kati Otsa!

Lugesin Teie eelmiseid vastuseid skolioosi kohta, soovitate põhiliselt ravivõimlemisega ja ujumisega tegeleda. Oskate öelda, kus saab Tallinnas spetsiaalset ravivõimlemist teha?

Ilusat päeva!

Evelin

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Näiteks Keskhaiglas saab. Selleks on vaja saatekiri kas perearstilt või eriarstilt.

Tulete endale sobival ajal Tallinna Keskhaigla Taastusravi osakonda ( Silmakliiniku 3.-l korrusel) ja lepite seal endale sobiva aja kokku. Teile õpetatakse vastavalt diagnoosile spetsiifilised harjutused, mida Te peate tegema iga päev. Esialgu soovitan mingi periood kohal käia ja kui kõik selge on, siis saate kodus jätkata.