Xero Rapid 14.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!Mis erinevust on Movalisel ja Xero Rapid tablettidel?Lugesin infolehest et XR on vaid valuvaigisti, aga Movalis on põletikuvastane+valuvaigisti.Sain 5 Movalise 1,5mg süsti.Need on läbi, tundus aga et vajaksin veel.Arst kirjutas XR-i.Et need on üsna kallid siis mida teha, kas palun arstilt uue Movalise retsepti või ostan XR-i.Kas see XR põletikuvastu ei olegi?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Need on erinevad ravimid.
Xefo Rapid toimeaineks on lornoksikaam, mis on valuvaigistava ja põletikuvastase toimega ravim. Näidustuseks on ägeda valu lühiajaline ravi.
Movalise toimeaineks on meloksikaam ja sellel on tugev põletikuvastane ning valuvaigistav ja palavikku alandav toime. Näidustatud reumaatiliste haiguste korral.

Kalle Kurvits