armide ravi 26.01.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
Tahtsin küsida, et olen kuulnud Dermatix geelist. Kas see on võrreldav Contractubex geeliga või parem? Mida teie soovitaksite?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Dermatix geel ei ole ravim. See on silikoongeel, nagu on olemas ka silikoonplaastrid armide raviks.
Info leiate siit:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=59075

Tegeliku toime saab teada omal nahal. Värskete armide puhul võib edu loota. See on vaevaline ja pikaajaline protsess.

Kalle Kurvits