Millist... 06.08.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,
Millist pesemisvahendit on õige kasutade kui nahka kõik seebid ja vedelseebid kuivatavad.Ka lasteseep.Vedelseep ajab kihelema nagu allergia.Vist mingitmoodi oleks nagu poorid ära ummistunud.Täitsa halb enesetunne on.Kui Johnsoni dusigeel ka ajab mida siis teha.Mis oleks hea ja odav?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Hea ja odav?
Tõeliselt head tooted on suhteliselt kallid. Ja omal nahal peate kõik ise ära proovima, et leida see õige.
Kõik ei sobi kõigile. Mis ühele hea, on teisele kallis.
Külastage mõnda hästivarustatud apteeki ja leidke asjalik proviisor.

Kalle Kurvits