Loodustoode Strath 13.03.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kust saaks lugeda selle toote tutvustust? Raviminfos pole.
Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Strath (varem Bio-Strath) on looduslik segu, mis on valmistatud erimenetlusel saadud pärmist ja mis koosneb amino- ja nukleiinhapetest, ensüümidest, mineraalainetest, mikroelementidest, letsitiinist ja vitamiinidest. Peale pärmi sisaldab linnaseekstrakti, naturaalset mett ja apelsinimahla. Strath on sobiv õpilastele haiguste ärahoidmiseks, kooliväsimuse ja närvilisuse peletamiseks, keskendumisvõime parandamiseks. Töölkäijale annab juurde füüsilist ja vaimset võimekust ning aitab vabaneda stressist. Noortele emadele on see turvaline ja tõhus toidulisand raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Eakad inimesed võiksid vahendit kasutada vastupanuvõime tugevdamiseks, mälu ja üldise enesetunde parandamiseks. Strath sobib suurepäraselt ka sportlastele vastupidavuse ja reaktsioonikiiruse suurendamiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks treeninguperioodil, ei sisalda dopinguaineid.

Raviminfos on Bio-Strathi nime all, aga täna (13. märts) see ei tööta, näete ainult pakendit ja hindu.

Edu soovides,
Kalle Kurvits