alkoholist abi 28.08.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lp. dr Mumma!

Juba aastaid olen kannatatud abikaasa truudusetuse all. ( vägivaldne, armukesed, lõbumajad, ööklubid, suguhaigused) Hakkasin lohutuseks ja murest jooma, alul veini jne. selleks, et saaks magada ja hingerahu.Selliseses seisundis ei suuda ma ka süüa. Nüüd olukord selline, et vajaks ehk Teie nõuandeid. Kuhu pöörduda? Olen psüühiliselt täiesti kurnatud ja ei suuda taastuda.
Olen kasutanud ka antidepressante. Lõpetasin nende tarvitamise, kuna pidin hakkama kasutama antibiootikume suguhaiguse raviks.
Usaldus puudub siiani. Jõudu pole.

Ma ei sooviks psühholoogi vaid psühhiaatri vastuvõttu (ehkki käinud, muidu antidepressante ei saaks).

Lugupidamisega!

Arst vastas:

dr Jaanus Mumma

Psühhiaater

Tallinna Wismari Haigla

Tere!
Kahjuks ei tea ma millises Eesti piirkonnas Te elate.
Tallinnas võite pöörduda PERH Psühhiaatriakliiniku registratuuri
ja end registreerida vastuvõtule.Samuti Wismari Haigla polikliinikus
töötavad psühhiaatrid.Helistada registratuuri (6621068) ja võtta number.
Iga Eesti Maakonnas töötavad psühhiaatrid.
Psühhiaatri poole pöördumiseks saatekirja ei ole vaja.
Taksitusi ei tohiks tulla.Teie pöördumisest saan aru,et olete juba
käinud psühhiaatri vastuvõtul.
Lugupidamisega
J.Mumma