Põletik sõrmedes? 11.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Mureks on nimetissõrmele tekkinud moodustis. See on tekkinud liigese kohale ja on justkui täidetud vedelikuga. Algul oli ka valulik, kuid nüüdseks valulikkus veidi vähenenud. Vahepeal sügeleb. Moodustis sõrme liikumist ei takista, kuid paise pole hakanud alanema. Samuti märkasin, et ka keskmisele sõrmele hakkab sarnane asi tekkima.

Igapäevane töö on kontoris, mingite eriliste kemikaalidega kokku ei puutu (v.a. kodune koristamine).

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Mõtlemisainet on. Ravi määrab arst, kes saab Teid vahetult uurida. Esmalt perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi