Veritsevad hemorroidid 29.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Nädal tagasi hakkas hemorroid veritsema (1 suurem valulik komu on väljas).
Samal aja ja enne seda sõin antibiootikume Bactrim, kas see rohi võis olla verejooksu põhjustajaks?
Olen pannud 5 päeva Doloproct küünlaid, mingit muutust paremuse poole ei ole, tundub, nagu veritsemine suureneks iga päevaga.
Kaua see veritsus võib kesta, kas see iseenesest üldse kaob ära?
Lugesin infolehelt, et Doloproct ainult leevendab sümptomeid.
Mida peaksin tegema, kas oleks vajalik kirurgi poole pöörduda, saab ta aidata peatada verejooksu?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole selle info lausel võimalik anda sisulist vastust. Soovitan pöörduda perearsti vastuvõtule, probleemi täpsustus, edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi