Lapse seljavalu 05.08.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Mulle teeb muret 8-aastase poisi alaseljavalu, mida ta kurdab ainult õhtuti voodis enne magama jäämist. Päeval liikumises olles probleeme pole.
Valu on kogu aeg ühe koha peal alaseljas kohe selgroo juures. Määrime igal õhtul valuvaigistava geeliga, muidu nutab ja ei jää magama.
Oleme käinud taasusarsti juures ja füsioteraapias, kuid olen üsna nõutu, sest paremaks ei ole midagi muutunud. Kas ja kuhu peaks veel pöörduma, et seljavalu põhjus leida?

Valud käib periooditi, st vahepeal võib olla aeg, kui ta ei kurda valu üldse ning siis on see probleemiks mitu nädalat-kuud järjest.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Koostöö oma perearstiga, kes vajadusel korraldab teiste spetsialistide konsultatsioonid ja uuringud. Nii võib avalduda kehaline haigus kui ka somatoformne häire.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi