Veenilaiendid jalgadel 12.04.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Paremal jalal on rohkem laiendid.Kui päev läbi jalgadel olen,väsib parem jalg rohkem,tekib kerge valu ja parem jalg jääb natuke tuimaks.Hommikuks kõik kaob.Ka sellise probleemiga võib lasta end AstraZeneca vaktsiiniga vaktsineerid?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Veenilaiendeid on erinevaid, ravisoovitused sõltuvad täpsest diagnoosist, seda saab hinnata Teid vahetult nägev arst.
Pindmised veenilaiendid ei ole vastunäidustus vaktsineerimiseks.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi