Imelik silm 06.08.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Üle kuu aja tagasi hakkasid mul silmad valutama.Arst ütles,et kuiva silma sündroom,tuleb kasutada kunstpisaraid. Midagi ei aidanud,pöördusin uuesti arsti juurde.Nüüd oli silmas põletik,mis ilmselt tulnud kuivast silmast.Ravin nüüd tilkadega. Samas on üks silm imelik,vahel on nagu must täpp silmas ja tunnen või näen õigemini seda üsna tihedalt. Samas silmad kipitavad ja nagu valutavad.Vahel on silmas selline imelik tunne nagu vilguks midagi heledat ja siis nagu õrnalt virvendab ja siis on kõik nagu normaalne jälle.Tunnen kogu aeg silmas midagio segavat.
Silmaarsti juures tehti kontroll mitme masina taga.Olevat kõik korras ja soovitati pöörduda neuroloogi poole.On see nüüd õige valdkond silma probleemiks? Varem sellista asja pole kunagi olnud, silmadega alati kõik korras,pole ka prillikandja.
Palun ,kas Teie kaudu saab abi sellisele probleemile?

Katrin

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Toodud vaevuste alusel võib oletada vaid silmade ülekoormust ja üldist stressiseisundit. Siiski tundub see olevat rohkem silmaarsti ala. Vahetage arsti.

Dr. Ain Pajos