Soovin teada . Kas oli päevad või raseduskatkemine või midagi muud ... 14.12.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere päevast . Soovin nõu saada . Plaanin mõnaaega rasetaks jääda . Juhtus selline huvitav asi ja soovin teada mis selle põhjus võis täpselt olla kas on põhjust muretseda? Nädal aega enne päevi kui pidid päevad hakkama olid rinnad valusad väsimus oli . tegin rasedustesti ei nädanud,et rase oleks . Päevad jäid hiljaks 3 päeva. Muidu minul on täpselt päeval iga 28 päeval .4 päeva oli sellist närvilist aega ja siis oli väike ütlus mehega ja nii vihastasin. Hakkas järsku alakõhus valu käisin wc hakkas määrima vähe mõtlesin et hakkasid päevad .Kõigeimelimum ongi see ,et Wc paber oli vähe verega koos aga kuni magama jäämiseni sidel isegi polnud vere täpi peal kõhus oli vastik terav valu sees ja peakäis ringi järgmisel päeval kui ülesse tõusin oli sidemel nagu seamaks ära tükeldatud ma tean et see on ka puhastus mis võib naistel olla kui puhastus vahest tuleb. Tervepäev
Sain 1 sidemega hakkama ja 3 päeval vähe veritseb. Nüüd mõtlengi seda kui oleks raseduskatkemine olnud siis oleks verejooksud väga suured olnud ja jälle kui oleks minul päevad olnud siis see kestaks 6 päeva minul . Mis asi see täpselt võis olla ?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Pigem on teil tegemist olnud tsüklihäirega, kuna rasedustest oli negatiivne. Stress, suurem psüühiline või füüsiline koormus võib tsüklit nihutada, menstruatsiooni eelset enesetunnet ja menstruatsiooni vereeritust ning kestust mõjutada.
Vaadake rahulikult, kuidas tuleb teie järgmine tsükkel. Kui see on samuti ebatavalisem võrreldes varasemaga, siis on soovitav pöörduda kontrolli.