Laste günekoloogia 05.05.11 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Dobri den, moei do4ke 3 godika, segodnja obnaruzila u nee videlenija zeltogo zveta, kak sliz-bez zapaha, 4to eto mozet bit? I gde u nas v tartu est detski ginekolog. v4era u nee bila temperatyra 38,5, - 3 raza stavila sve4ku ot temperatyri, i ot nasmorkavra4 propisal sudafet, v4era vse eto pili,a segodja videlenja.spasibo

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija! 3-aastane tütarlaps ei vaja lastegünekoloogi abi. Pöörduge esmalt oma perearstile. Kui perearst peab vajalikuks, siis suunab ta tütre eriarstile-lastearstile-pediaatrile.
Seniks saate lapse lahkliha ja välisgenitaale pesta 2x päevas apteegi leebe intiimpesugeeliga. Kui esineb sügelust välisgenitaalidel, siis võib määrida Klotrimasool kreemi. Õpetage last iga päev vahetama aluspükse.
Kui asetasite raviküünla pärasoolde, siis sulamisel võis tekkida voolusele sarnast eritist.
G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt-Maarjamäelt