Eaimene vahekord 10.05.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen veel süütu ning nüüd tüdrukuga koos juba 3kuud, kuid kui asi sexini jōudis esimene kord siis ei tōusnud..Ta polnud selle pärast pahane ega midagi ning mōistis probleemi ning rääkisime sellest, kuid nüüd oleme juba paar korda uuesti proovinud ning ikka sama jama.. Koguaeg lihtsalt mōtlen selle peale mis juhtus esimene kord ning see on vist ka pōhjus miks nüüd nii läheb ?
Kui olen tal kaisus ja riietega siis seisab ilusti ja olen erutunud, kuid kui asjaks läheb ja aeg hakkata kondoomi peale panema siis vajub jälle ära kuna mōtlen koguaeg selle esimese korra peale...Olen tüdrukuga vabalt ja avatult sellel teemal rääkinud ning proovinud uuel katsel rahulikuks jääda aga ei toimi ikka..Kuidas sellist olukorda parandada ? Tean, et asi peas kinni aga kuidas ma sellest üle saan ? Kas mingi ravim vōi mingi muu lahendus ? Juba maru häbi on kui selline asi on 4-5l korral toimunud.
Lisaks veel seda, et alati olen olnud kaine ning ei tarvita üldse alkoholi, kuid vahest harva teen suitsu aga alati enne proovimist on olnud 2 päeva pausi..Nii, et selles vast ka probleem ei ole..Ning pornot vaadates toimib kōik nii nagu peab...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

u 20 % noormeestel esimene vahekord ebaõnnestub. Vajalik on nii psühholoogiline kui ka füüsiline kohanemine. Kui ebaõnnestumised korduvad, siis ehk oleks kasuks tulla meestearsti või noorukite nõustaja vastuvõtule. Enamasti aitab väikeste asjade kohandamine, vahel anname toeks ka erektsiooni toetava ravimi.