eritis 21.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mu peenise pea ja selle katva naha vahele tekib mingi valget eritist ,mis on selline paks mass mitte vedel ja sellel on mitte eriti tugev halb lõhn.Sooviksin teada mis võib olla viga ?Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on ilmselt eesnaha põletikuga. Soovitan tulla vastuvõtule. Optimaalse uuringuskeemi selle haiguse käsitlemiseks leiate portaali sektsioonis Tasub teda / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab