Näo ilukirurgia noorele 21.10.18 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Tahaksin teada, et kas ka noortele tehakse näole ilukirurgiat? Olen pikalt uurinud, aga tundub, et Eestis tehakse peamiselt kortsude vähendamist ja ninaoperatsioone.
Mina sooviksin endale peenemat nägu ja teravamat lõuajoont. Olen sportliku eluviisiga, toitun tervislikult, kehakaal on 59kg ja pikkus 175, kuid nägu on ikka ümar, mis on mind algusest peale kurvaks teinud. Mis on minu võimalused olukorra parandamiseks?

Ette tänades ja parimate soovidega

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Vabandan hilist vastamist. Teie poolt kirjeldatud probleemile mina kirurgilist lahendust ei tea, eriti ilma Teie nägu nägemata. Näokolju luude muutmiseks , lõua pikendamiseks peaksite ehk pöörduma näo-lõualuudekirurgide poole, näit. dr. Tiia Tamme. Lugupidamisega, dr. Peep Pree