VÄLJAHEITE VÄRVUS 03.09.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Viibin valismaal ja arsti juurde pole voimalik poorduda. Millest voib olla tingitud valjaheite varvuse muutumine roheliseks. Esialgu arvasin, et see on ubade voi lagritsa soomisest, kuid nuud on see juba nadal aega jarjest rohelist varvi.
Aitah
Mari

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Kas see on kosmeetiline probleem või on ka enesetunne halvenenud?
Kui on kõhulahtisus, siis on vajalikud täpsustavad uuringud.
Dr. Kariis