Arthryl 29.03.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mis on, kui palju manustada päevas ja mis erinevus on bio-glükoosamiinist.Ning millised on kõrvaltoimed?Palju maksab ka- kas on soodustus haigekassast.Kas ortopeed võib välja kirjutada ravimit?
Kas neid tavalised selleriseemneid võib ka teena juua-süüa, mis on lillepoodides müügil.
Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Arthryl on retseptiravim kus glükoosamiinsulfaat on suures annuses (1,5g pulbris). Igasugu toidulisandites on annus kordi väiksem, lisatud on aga muudki väidetavalt kasulikku, millede kohta on küll tehtud hulgi teaduslikke uuringuid, vahendid ise ei ole aga tituleeritud isegi käsimüügiravimiteks.

Kuidas tarvitada Arthryli, määrab arst (kasvõi perearst). HK soodustus on 50%, 2 originaali ostmisel maksate ise 228.50.
Tootja infot Arthryli kohta võite lugeda lingilt:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=11534

Bio-Glucosamini võetakse 1 tablett päevas või vastavalt arsti soovitusele.
Soovitatav on tablette võtta söögiga. Pikem jutt on lingil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=43826

Lillepoe seemneid mina suhu ei topiks.

Edu soovides,
Kalle Kurvits