seemepurse 17.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure on selline kui hakkan naisega seksima siis eelmänguga läheb juba lahti isegi seksini ei jõua kuidagi. Mida ma tegema peaks, et seemnepurse ei tuleks nii kiiresti? Kas on mingeid ravimeid või midagi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aitab kehaline ja psühholoogiline kohanemine oma partneriga. Olemas on ka seemnepurset edaslükkad ravimid.