Orgasmi samaine mehena 27.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere ma ei teagi kas see on probleem või mitte. Kui tavaliselt on probleem selles, et seemepurse tuleb liiga vara inimestel, siis mul on vastupidi. Vaginaalselt misjonäri poosis saan siiski lõpule. Aga nt suuseksiga ja kätega ma saan väga harva, eks see sõltub ka naisest ja ta intensiivsusest. Uuel naisel meeldib väga käe ja suuga teha, aga ma ei lõpeta niimoodi. ja tundub, et ta ka veidi kärsitu. Mulle tundub, et see veidi mingi bloki meie seksuaalellu loonud,sest naine nagu tunnetab, et ei suuda mind oraalselt lõpuni viia.Minul endal pole üldse vahet ja naudin ta tegevust, isegi kui see orgasmiga ei lõpe. Eks ta võrdleb võib-olla eelnvate meestega, kes kohe pursanud. Sellest johtuvalt mulle tundub, et ta ei tahagi mind enam oraalselt rahuldada, et ma niikuinii ei saa.., et msis el pointi.mis tekitab ka minus pingeid.Naine on ka väga erutav ja rahuldan ennast veel lisaks ka ise.Võib-olla on see probleem ja peaks selle jätma?Mida teha, et mehena lõpp kiiremini tuleks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nii kompleksseid teemasid küsimused-vastused vormis vastata pole võimalik.
Iga inimene on omamoodi ja oma loomust muuta on pea võimatu. Ka seksuaalreaktsioonides. Kohanemine on vast märksõna.
Kui soovite sisulist analüüsi, siis soovitan meestearsti vastuvõtule tulla.