silmad 11.02.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Palun öelge, kuhu pöörduda, kui 5 aastasel tüdrukul tekkisid nägemishäired. Nimelt hakkas ta ütlema, et emme sa muutusid korraga nii tillukeseks, kõik on nii väiksed ja ka toa lagi tuleb nagu allapoole, peaaegu vastu tema pead. See aga kestab väga lühikest aega ja kõik on jälle endine. Need on kordunud juba nädala ja õhtuti mitu, mitu korda. Olen väga mures, palun aidake.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Peaksite kindlasti pöörduma lasteneuroloogi poole, sest tegemist on tõenäoliselt ühe epileptilise hoo vormiga, mis on suhteliselt hea kuluga ja hästi ravile alluv.
Samas peab ühe variandina silmas pidama ka lapse fantaasiaid.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt