35911 30.06.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen kysija (35911),19 tydruk ..synnituse kohta nii palju ,et need pole rebendid ,mis on tekkinud keserl6ike tagajärjel,vaid need on venitusarmid!
Aga äkki oskate soovitada...m6nda muud kliinikut v m6nda muud kosmetoloogi nimepidi...ise ei oska hetkel kuhugile pöörduda.
Kus kohas eestis ,tehakse näol6ualuukirurgiat...ja kui suurtest summadest on jutt?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Venitusarmide kohta ma Teile vastasingi. Kahjuks mina küll kõiki Eesti ilusalongides töötavaid kosmeetikuid nimepidi ei tunne. Ehk uuriksite ikka ise, kasvõi Interneti kaudu. Näo-lõualuukirurgilised osakonnad on Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Tallinnas Põhja Eesti Regionaalhaiglas ja nendes haiglates maksab ravi eest Haigekassa. Tervitades, Dr. Peep Pree