Tagumik higistab ja haisen ......järgi. 09.09.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Vaevab selline probleem et kui füüsiliselt aktiivine olla hakkab tagumik
ainsa kohana meeletult higistama. Isegi
Ja hakkab mingid möga august välja ajama.
Tänu sellele vist või kindlasti olen korralikult haisema hakkanud kuigi käin kaks korda päevas pesemas. Hommikul ja õhtul.
Mida ma tegema peaksin ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite end näitama proktoloogile. Võib-olla polegi muud viga, kui et pesete liiga palju.