No Spa 02.03.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

TERE!!!!

Kui võtta liiga palju No Spad nt päeva jooksul 7 tabletti,kuigi maksimum lubatud annus on 6 tbl, kas siis on võimalik hingamise seiskumine? See pidi tegelikult olema silelihaste lõdvesti.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Huvitav küsimus teil. Kui sõnastaks ümber, näiteks: kuipalju on vaja, et tapaks.
Vaevalt, et siin sellist infot hakkaksin jagama.
Piisavas doosis tapab ka keedusool.
Ravimeid tuleb tarvitada juhendi kohaselt. Retseptiravimi määrab arst.

Kalle Kurvits