Silmad valusad ja “rasked” 18.12.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Reedest saati on silmalaud nagu rasked ja nüüd on lisandunud valu. Eriti just vasak silm. Otseselt tundub nagu silmamuna valutaks või selle tagant. Algselt arvasin, et asi väsimuses aga ka pikem ööuni nädalavahetusel ei parandanud olukorda. Vasak silmalaug tuksub vahel.
Hiljuti arsti juures käies tehti vereanalüüsid mille põhjal soovitas arst hakata tarbima mg ja b vitamiine. Kas probleem võib sellest tingitud olla? Kuidas olukorda leevendama peaks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan uuesti arstikülastust, silmarõhk, vaateväljad, üldanalüüsid.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi