Peatrauma 27.07.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Nädal tagasi toimus tööõnnetus, kus 3 kilone kummiklots kukkus pähe umbes 1.5m kõrguselt.
Teadvust ei kaotanud ning töötasin edasi veel pool päeva, tekkis ainult suur muhk otsmikule paremale poole. Päeva lõpus läksin emosse, sest tahtsin igaksjuhuks pilti saada. Pilti ei tehtud, sest peapõrutuse sümptomeid ei olnud ning refleksid olid korras. Lihtsalt pea valutas ja natuke uimane oli olla, aga seal öeldi, et nad ei taha niisama kiiritust anda kui midagi tõsist ei ole. Andsin ka perearstile teada, aga ta ei küsinud, kas ma tahaksin end näitama tulla. Sest enesetunne oli mul iseenesest hea, oligi ainult uimasus ja peavalu. Aga nüüd nädal hiljem on mul endiselt natuke uimane olla ja õrnad valud käivad peast läbi. Täna käis korraks pea ka ringi. Kas ma peaksin tagasi emosse minema ja siiski paluma selle pildi teha? Väga kardan tüsistusi või muid kaasnevaid tagajärgi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Kirja teel ei saa diagnoosida ega ravida. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi