Kõrvavalu 02.10.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen umbes kuu aega kannatanud parema kõrva valu. See algas teravate pistetega kõrvas ja nüüdseks on välja kujunenud üsna häirivaks valuks, mis kiirgub paremasse näopoolde- valutab kogu parem pea pool. Kuna varem on mul olnud probleeme kaelalihaste pingeprobleemidega, siis soovin teada, kas see võib olla kõrvavalu põhjuseks. Igaks juhuks ütlen ka seda, et paremalt poolt ülalõuast on mul viimase aasta jooksul välja tõmmatud ka 2 tagumist hammast- kas see võib samuti antud valuga seotud olla? Olen pikalt võtnud ibumaxi, kuid see ei mõju enam. Mida soovitate teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaelalihaspingest tingitud kuklanärvi ärrituse korral võib valu kiirguda kõrva, pähe aga ka näkku. Valu põhjuseks võiva olla aga ka hambaprobleemid ja palju muud. Soovitan neuroloogi läbivaatust et ravi saaks õige.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika