pillid 22.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Hakkasin kasutama Harmonet pille.Enne ei ole midagi kasutanud.Kui lugesin infolehte nägin seal igasuguseid öudukaid.Näiteks,et need võivad tekitada maksavähki,rinnavähki ja suguelundite vähki.Küsimus ongi,et kas kõik pillid võivad neid tekitada või oleneb see pillidest ja kui suur on tõenäosus,et need pillide tarvitajatel tekivad?Kas tasuks siis hoopis midagi muud kasutada?Siiamaale oleme kasutanud kondoome.Tänan,et olete eelnevalt mulle nii kiiresti vastanud.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Te vajate naistearstipoolset reaalset nõustamist ja õigete otsuste tegemist oma tuleviku suhtes.
Igal kontratseptsioonimeetodil on oma plussid ja miinused. Tähtsaim on, et Te soovimatult ei rasestuks.
Soovin edu elu õppimisel.