9kuune 03.05.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, laps sai 9 kuuseks, on rinnapiima laps ja sünnist saadik juba päris tihti nohus ja köhas olnud.
Alates 4 kuuseks saamisest on väga halb magaja, eriti öösiti. Nüüd tekkisid ka mingisugused pea tõmblused, arst arvas et muretsemiseks ei ole põhjust aga soovisin ikkagi neuroloogi konsultatsiooni.. Seda ei tea siis kuna alles järjekorda saame.
Küsin, et kas B12 tema vanusel näitaja on 214 okei? D vitamiini näit oli 69.5.
Nn kaela tõmblused tulevad siis kui ta peab ülesse vaatama, tal oleks pigem nagu lihaspinge aga arst ütles et kui nii arvad siis masseeri kaela.
Mis on teie arusaam sellest?

Parimatega

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast! Arvamust saan avaldada kui neid tõmblusi näen. Palun võtke videosse või tulge vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt